خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کتابخوان همراه نور

  کتابخوان همراه نسخه ۱.۰

  کتابخوان همراه نور، واسطی است برای ارائه کتب الکترونیکی در حوزه علوم اسلامی، که توسط مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تهیه شده است. در این نسخه، کلیه کتاب‌ها در فروشگاه بصورت رایگان عرضه شده است. ان شاء الله در نسخه‌های بعدی ضمن ارتقاء نرم‌افزار، کتاب‌های بیشتری در زمینه علوم اسلامی بصورت هفتگی به فروشگاه اضافه خواهد شد. امید است با ارسال نظرات و پیشنهادات خود از طریق گزینه‌ی "ارتباط با ما"، ما را در جهت ارائه هر چه بهتر این نرم افزار یاری رسانید.

  ویژگی‌ها:

      قابل اجرا بر روی سیستم عامل اندروید ۲.۳ یا جدیدتر.     امکان افزودن کتاب به کتابخانه از طریق فروشگاه.     پیمایش در کتاب از طریق فهرست عناوین و صفحه.     تنظیم ویژگی‌های نمایش متن.     جستجو در متن کتب.     امکان انتخاب و ارسال متن با استفاده از قابلیت‌های گوشی.     به‌روزرسانی خودکار نرم افزار از طریق اینترنت در صورت ارائه نسخه جدید.

  تذکر! لطفا جهت ثبت نرم‌افزار و آگاهی از تولیدات جدید و به‌روزرسانی محصولات نور، ارسال پیامک را تایید نمایید.   

   
   
  کد QRکد QR بازار

  دریافت: دانلود

   
  کتابخوان نور screenshot  کتابخوان نور screenshot کتابخوان نور screenshot
  کتابخوان نور

  کتابخوان همراه نور، واسطی برای ارائه کتب الکترونیکی در حوزه علوم اسلامی می باشد. نسخه 1 شامل 5 کتاب بوده و در نسخه 1.0.1 امکان دریافت 23 کتاب رایگان از سرور مرکز وجود دارد. این نرم افزار با قابلیت جستجو و محیطی زیبا، به زودی نسخه های توانمندتری از خود به نمایش خواهد گذاشت.

  ان شاء الله در نسخه‌های بعدی ضمن ارتقاء نرم‌افزار، کتاب‌های بیشتری در زمینه علوم اسلامی بصورت هفتگی به فروشگاه اضافه خواهد شد. امید است با ارسال نظرات و پیشنهادات خود از طریق گزینه‌ی "ارتباط با ما"، ما را در جهت ارائه هر چه بهتر این نرم افزار یاری رسانید.

  ویژگی‌ها:

  قابل اجرا بر روی سیستم عامل اندروید 2.3 یا جدیدتر. امکان افزودن کتاب به کتابخانه از طریق فروشگاه. پیمایش در کتاب از طریق فهرست عناوین و صفحه. تنظیم ویژگی‌های نمایش متن. جستجو در متن کتب. امکان انتخاب و ارسال متن با استفاده از قابلیت‌های گوشی. به‌روزرسانی خودکار نرم افزار از طریق اینترنت در صورت ارائه نسخه جدید.

  تذکر! لطفا جهت ثبت نرم‌افزار و آگاهی از تولیدات جدید و به‌روزرسانی محصولات نور، ارسال پیامک را تایید نمایید

  رویکرد مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، رویکرد پژوهش محور است و تلاش بر آن است که این رویکرد در کلیه محصولات ملاحظه گردد.

  با افزایش تعداد محصولات با موضوعات مختلف و همچنین استفاده از یک کتاب در محصولات متعدد، کاربران با مشکل انتخاب نرم افزار برای دسترسی به محتوای یک کتاب خاص و عدم قابلیت انتخاب، دریافت و افزودن کتب مورد نیاز مواجه شده اند.

  علاوه بر این، با فراگیر شدن استفاده از تلفن های هوشمند، امکان استفاده از محتوای مرکز روی این دستگاه ها ضروری به نظر می رسید.

  هدف از طراحی سیستم «کتابخوان» ارائه اطلاعات کتاب های موجود در مرکز ه کاربران می باشد؛ به طوری که ارائه محتوا مستقل از بستر سخت افزاری و پلتفرم باشد.

  طبق این طرح، در ابتدا نرم افزارهای کتابخوان در بسترهای موبایل و دسکتاپ در هماهنگی کامل با بستر وب در اختیار کاربر قرار داده می شود و کاربر در هریک از این بسترها می تواند کتب مورد نظر را تهیه و استفاده نماید. (البته نیل کامل به این مطلوب، با یاری خداوند در آینده ممکن خواهد شد.)

  نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما کاربران همیشه همراه، راه توسعه این نرم افزار را بر ما روشن و آسان خواهد نمود.

  پست الكترونیكی مركز info@noorsoft.org

  پایگاه اطلاع رسانی مركز www.noorsoft.org

  پشتیبانی support@noorsoft.org

  تلفن 025-32120212

  امور كاربران (قم) 025-32936271

   

   
  تغییرات اخیر

  در این نسخه امکان دریافت کتاب از سرور مرکز تحقیقات و کم و زیاد کردن کتب فراهم شده و اینترفیس برنامه کاربر پسندتر شده است.

   
  دسترسی‌ها
  • را میدهد.">خواندن کارت حافظه
  • به اتصالات شبکه مانند شبکه‌های موجود و متصل را مشاهده کند.">مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • را ارسال کند. این باعث ایجاد هزینه‌های پیش‌بینی نشده می‌شود. برنامه‌های مخرب ممکن است با ارسال پیام بدون تأیید شما هزینه‌هایی را برای شما ایجاد کنند.">ارسال پیامک ها
  • در کارت حافظه">تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

   آدرس سایت کتابخوان همراه:http://ketabkhan.noorsoft.org/

  لینک دانلود در بازار: http://cafebazaar.ir/app/org.crcis.noorreader/?l=fa

   

  دریافت: 

  [ پنجشنبه سی ام آبان ۱۳۹۲ ]  [ 10


  این مطلب تا کنون 13 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کتاب ,ارائه ,طریق ,افزار ,امکان ,کتابخوان ,علوم اسلامی ,کتابخوان همراه ,مرکز تحقیقات ,ارسال پیامک ,امکان انتخاب ,یاری رسانید ویژگی‌ها ,طریق فهرست عناوین ,تنظیم ویژگی‌های نمایش ,نور، ارسال پیامک ,
  کتابخوان همراه نور

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر